Matīss Timofejevs / sertificēts fizioterapeits

Strādā ar pacientiem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem.

Spēs palīdzēt pie tādām problēmām, kā muguras, galvas un locītavu sāpēm, mīksto audu bojājumiem, stājas traucējumiem, pēc traumām un operācijām, neiroloģisko saslimšanu brīžos, sporta traumām.

tm.prakse@gmail.com / 26414646

Aleksandra Seļivanova / sertificēta fizioterapeite

strādā ar pieaugušajiem un bērniem no 3 mēnešu vecuma

Spēs palīdzēt pie akūtām un hroniskām muguras sāpēm, saspringuma galvassāpēm, pēctraumu stāvokļiem, zīdaiņu muskuļu tonusa pārmaiņām, stājas traucējumiem, elpošanas sistēmas saslimšanām bērniem, grūtniecēm, kā arī sievietēm pēcdzemdību periodā.

28207744

Ieva Bļodone/ sertificēta fizioterapeite

Strādā ar zīdaiņiem, bērniem, pieaugušajiem, grūtniecēm, māmiņām pēcdzemdību periodā un senioriem.

Spēs palīdzēt pie zīdaiņu muskuļu tonusa pārmaiņām, novērtēt motoro attīstības norisi, apmācīt Handling pamatprincipus un rekomendēt bērniņa vecumam atbilstošas vides un rotaļlietu izvēli mājās pēc Pikler. Palīdzēs pie muguras un locītavu sāpēm, stājas traucējumiem, atgūties pēc traumām un operācijām, kā arī sievietēm grūtniecības un pēcdzemdību periodā.

29580063

Kārlis Pelūde / sertificēts masieris

Strādā ar bērniem no 8.g.v, pusaudžiem un pieaugušajiem.

Spēs palīdzēt pie mīksto audu bojājumiem, stājas un arodslimību izraisītām problēmām, sporta traumām, kā arī muguras, galvas, locītavu sāpēm, neiroloģiskām saslimšanām un pirms/pēc operācijas.

kp.prakse@gmail.com / 29999796

Elīza Liepiņa/ sertificēta permanetā grima, skropstu/uzacu laminēšanas meistare

Piedāvā lūpu un uzacu permanento grimu, kurš atvieglos ikdienu turpmākos 1-3 gadus. 

Uzacu laminēšana ir procedūra, ar kuras palīdzību uzacu matiņi tiek padarīti mīkstāki un paklausīgāki, kā rezultātā matiņus būs iespejams fiksēt sev vēlamajā formā un virzienā. 

 Skropstu laminēšana ir procedūra, ar kuras palīdzību var padarīt skropstas izteiksmīgākas (atliektas) un vizuāli garākas. Lai rezultāts izskatītos vēl efektīgāks, skropstas tiek arī nokrāsotas. Procedūra nebojā skropstas, tieši pretēji - nostiprina un pabaro tās, kā rezultātā skropstas ir veselīgākas un stiprākas.

26169417 / @elie_pmu_

Marina Savukova / sertificēta masiere 

Strādā ar bērniem no 8.g.v, pusaudžiem un pieaugušajiem.

Mani sauc Marina. Esmu no Ukrainas. Jau no 2004.gada strādāju kā masiere, kam svarīgs ir ikviens pacients un viņa ķermeņa veselība.
Ikviena pacienta problemātikai atrodu individuālu pieeju. 

Vai Tevi moka muguras sāpes, kas radušās no sēdoša darba?
Nepieciešama antistresa masāža? Vai arī anticelulīta masāža?

Komunikācija šobrīd notiek krievu valodā!

28059535